Świetny debiut "Best of the Best – Turniej MMA" na antenie TVP Sport
Polskie MMA

Świetny debiut „Best of the Best – Turniej MMA” na antenie TVP Sport

Już w najbliższy piątek na antenę TVP Sport zawita drugi odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”. W tej części widzowie poznają bliżej Adama Niedźwiedzia i Piotra Walawskiego, którzy mają zmierzyć się z sobą podczas finałowej gali 8 grudnia.

Adam Niedźwiedź jest zawodnikiem zaproszonym do programu przez twórców „Best of the Best”, natomiast Piotr Walawski został wybrany podczas eliminacji.

Pierwszy odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”, który miał swoją premierę w piątek 11 października, przyciągnął przed ekrany pokaźną widownię i zebrał pozytywne opinie. Twórcy liczą więc, że kolejne odsłony programu zainteresują widzów jeszcze bardziej.

– Mimo później pory, bo emisja programu była o godzinie 23:40, udało nam się przyciągnąć przed ekrany blisko 85 tysięcy widzów – informuje Jarek Zelazko, producent programu. – Bardzo cieszymysię z takiego zainteresowania i dziękujemy za wsparcie telewidzów.

Premierowy odcinek programu jest już do obejrzenie na stronie internetowej TVP Sport pod adresem:
http://sport.tvp.pl/44839424/mma-best-of-the-best-najlepszy-z-najlepszych-odc-1

Drugi odcinek programu pojawi się na antenie TVP Sport 18 października, zaraz po zakończeniu transmisji z gali PLMMA w Rzeszowie.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.