Studio Sylwetki Forfit Gdańsk (Beltor Fighting Center)
Wszystkie

Studio Sylwetki Forfit Gdańsk

O KLUBIE:

Przychodząc do nas, pokażemy Ci dokładnie co robić, jak robić i kiedy to zmienić. Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji, by dopilnować zapewnienia wszelkiej wiedzy, jaka jest Ci potrzebna, a potem pomóc Ci osiągnąć to, czego pragniesz.

W Gdańsku znajdują się aktualnie dwa kluby Studia Sylwetki – przy ul. Hynka 69 (Zaspa) oraz przy ul. Chałubińskiego 13 (Chełm). Forfit posiada bogatą ofertę dla tych, którzy chcą trenować sporty walki.

MMA: Mieszane sztuki walki ( ang. Mixed Martial Arts ) – dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą wręcz przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni).

Boks: Jest dyscypliną sportową polegającą na bezpośredniej walce na pięści dwóch zawodników, według określonych zasad przy ograniczonym polu uderzeń . Jest to jedyna dyscyplina ujęta w programie igrzysk olimpijskich , której istotą jest wykazanie wyższości nad przeciwnikiem przy pomocy bicia.

BJJ: Sztuka walki (ang. Brazilian Jiu Jitsu ) wywodząca się z ju-jitsu, zapasów i judo, która wyróżnia się naciskiem na walkę w parterze.

K-1: Jest formułą walki sportowej, łączy w sobie wieki tradycji sztuk walki takich jak karate, kung fu, tae kwon do i kickboxing i innych ( stąd litera „K”). Z tej kompilacji styli powstało niesamowite widowisko, które ma na celu wyłonienie najlepszego zawodnika walczącego w stójce na świecie (stąd cyfra „1”).

Krav Maga / Kapap: Powszechnie rozpoznawalna jest jako najbardziej efektywny wojskowy system walki wręcz. Z hebrajskiego słowa te można przetłumaczyć jako „walka w bliskim kontakcie” jak również „walka kontaktowa”, „walka wręcz” czy „krwawa walka”. SAMOOBRONA jest fundamentem i podstawą Krav Maga / Kapap. Stanowi grupę rozmaitych usystematyzowanych i pogrupowanych technik, których trening umożliwia uniknięcie obrażeń, obronę przed atakiem i szybkie pokonanie napastnika.

Zapasy: Sport walki, polegający na fizycznym zmaganiu dwóch zawodników – walka odbywa się wręcz przez stosowanie chwytów.  W zapasach dużą rolę odgrywa siła, szybkość oraz spryt i instynkt zawodnika.

ADRES:

Forfit Zaspa:

ul. Hynka 69

Forfit Chełm:

ul. Chałubińskiego 13 (w budynku pływalni)

 

STRONA WWW:

www.forfit.pl

 

KONTAKT: 

Zaspa

Telefon: 58 346 39 14
Fax: 58 346 39 24
Email: biuro@forfit.pl

Chełm

Telefon: 504 571 931
Fax: 58 346 39 24
Email: biuro@forfit.pl

 

GODZINY OTWARCIA:

Zaspa
Poniedziałek – piątek 7.00 – 22.00
Sobota 8.00 – 18.00
Niedziela 10.00 – 16.00

Chełm
Poniedziałek – piątek 8.00 – 22.00
Sobota 10.00 – 18.00
Niedziela 10.00 – 16.00

 

TRENERZY I ZAJĘCIA:

Zaspa >>>

Chełm >>>

Zdjęcia – Fofit Chełm

Forfit Chełm (2) Forfit Chełm (3) Forfit Chełm

 

Zdjęcia – Forfit Zaspa

Forfit Zaspa (4) Forfit Zaspa (3) Forfit Zaspa

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.