Starcie puncherów! Kto wygra? Kijańczuk vs Erslan, czyli przepis na rozstrzygnięcie walki przed czasem. - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Starcie puncherów! Kto wygra? Kijańczuk vs Erslan, czyli przepis na rozstrzygnięcie walki przed czasem.

W swojej drugiej walce dla federacji KSW Rafał Kijańczuk (11-4-0) zmierzy się z Ivanem Erslan!

Zawodnik Beltor Team podejmie chorwackiego fightera na łódzkiej Atlas Arenie podczas 70 odsłony Konfrontacji Sztuk Walki. Dla Rafała będzie to druga walka pod sztandarem KSW. Przypomnijmy, że w debiucie pokonał w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut Yanna Kouadja. Chełmianin w swoim dorobku ma również walki dla takich federacji jak: M-1 Challenge, FEN czy MCF.

Ivan Erslan (11-1-0) stoczył już trzy pojedynki dla KSW, a ostatnio wystąpił również gościnnie na gali Armagedon 2, gdzie wygrał przed czasem. Warto nadmienić, że jedyna porażka Chorwata to ta z mistrzowskiej walki z Tomaszem Narkunem na gali KSW 56.

Zapowiada się intensywny i eksplozywny pojedynek. Warto zwrócić również uwagę na kursy bukmacherskie gdzie mocno rysuje się przewaga Erslana, za to za postawioną złotówkę na Kijańczuka można wygrać aż 3,5zł.

Trzymamy kciuki za zwycięską walkę Rafała. Będą grzmoty!

Kijańczuk VS Erslan
28 maja 2022
KSW 70 – Atlas Arena Łódź

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.