Starcie legend na gali DSF 22: Droga Wojownika w Nowym Sączu
Wszystkie

Starcie legend na gali DSF 22: Droga Wojownika w Nowym Sączu

Sportowa ikona Nowego Sącza, Rafał Dudek (23-14) spotka się w super walce ze znanym raperem i wicemistrzem świata w kickboxingu, Jerzym „Jurasem” Wrońskim (9-2). Do hitowego pojedynku legend dojdzie na DSF 22: Droga Wojownika w Nowym Sączu.

Rafał Dudek to jeden z najlepszych kickboxerów ostatnich lat bez podziału na kategorie wagowe w Polsce. Nowosądeczanin walczył dla czołowych organizacji na świecie: Glory, Superkombat, It’s Showtime, Shootboxing oraz Enfusion.

Zawodnik i trener Fight House Nowy Sącz dzielił ring z takimi sławami kickboxingu jak: Itay Gershon, Nordin Ben Moh, Hiroaki Suzuki, Murthel Groenhart czy Chahid Oulad El Hadj. Ponadto w swoim dorobku ma pas mistrza świata WAKO Pro. Fani DSF Kickboxing Challenge wielokrotnie oglądali go na ringu w Polsce. W czerwcu 2017 roku Dudek po raz ostatni zawalczył przed swoją publicznością w Nowym Sączu. W walce wieczoru DSF Kickboxing Challenge 10 pokonał byłego mistrza Europy w boksie, Rafała Jackiewicza.

Nowy Sącz zapłonie podczas walki Rafał Dudek vs Jerzy Wroński już 26 kwietnia. Weteran największych organizacji na świecie kontra mistrz zabójczych technik obrotowych. Piorunująca szybkość i żelazna kondycja Rafała przeciwko zwierzęcej sile i doszlifowanej technice „Jurasa”.

Gala DSF Kickboxing Challenge 22 będzie transmitowana w TVP Sport.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.