Scott Askham wyzywa na pojedynek Mameda Chalidowa!
Wszystkie

Scott Askham wyzywa na pojedynek Mameda Chalidowa!

Scott Askham (MMA 16-4) przebojem wdarł się do federacji KSW i na marcowej gali w Łodzi w nieco ponad minutę znokautował Michała Materlę. 30-letni weteran UFC kolejny pojedynek stoczy 6 października na gali w Londynie. Jego celem jest teraz starcie z mistrzem kategorii średniej, Mamedem Chalidowem

Chcę pasa, więc mam nadzieję, że zmierzę się z Chalidowem! Czuję, że jestem następny w kolejce do walki o pas. Kto jeszcze został mi do pokonania? Zawiódłbym się każdą inna walką, ale dochodzą mnie słuchy, że Chalidow chce rewanżu z Narkunem. Zobaczmy, co się stanie – powiedział Askham w wywiadzie dla mmamotion.net.

Zawodnik z klubu Atherton Submission Wrestling w zawodowej karierze zwyciężył 16 pojedynków, przegrywając czterokrotnie. Jednym z jego pogromców w 2015 roku okazał się Krzysztof Jotko.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.