"Rywal był z UFC i za walkę płaciło UFC". Menadżer Fabińskiego po gali w Manchesterze
Polacy w UFC

„Rywal był z UFC i za walkę płaciło UFC”. Menadżer Fabińskiego po gali w Manchesterze

Bartosz Fabiński, pomimo wielu perturbacji, zdecydował się, aby walczyć na gali Cage Warriors 113 w ramach kontraktu z UFC. „Rzeźnik” zdecydowanie pokonał na punkty Darrena Stewarta, choć to Anglik był zdecydowanym faworytem bukmacherów przed tym pojedynkiem.

Menadżer Fabińskiego, Artur Ostaszewski, w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” powiedział, że pomimo, iż gala nie odbyła się stricte na gali UFC, to amerykańska organizacja traktuje to starcie wyjątkowo z uwagi na okoliczności. –  To zwycięstwo jak najbardziej będzie liczyło się do bilansu Bartka w UFC. Dostałem pismo, które potwierdza, że był to pojedynek w ramach kontraktu. Rywal był z UFC i za walkę płaciło UFC, tyle że odbyła się gdzie indziej.

Bartek udowodnił, że ma jaja. Czasu było mało, ale przyjął walkę z innym przeciwnikiem, rywalizującym w wyższej kategorii wagowej. Opłaciło się – dodał Ostaszewski.

Oto fragmenty walki Fabiński – Stewart:

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.