Marcin "Różal" Różalski zawalczy na DSF w Gliwicach!
Kickboxing

Marcin „Różal” Różalski zawalczy na DSF w Gliwicach!

fot. DSF kickboxing Challenge

Marcin Różalski ma za sobą udany debiut dla federacji DSF Kickboxing Challenge. „Płocki Barbarzyńca” po efektownym trumfie nad Peterem Grahamem nie zamierza jednak zwalniać tempa swoich pojedynków i ma już zaplanowany kolejny bój. 21 września kibice zobaczą go na gali w Gliwicach. 

O terminie kolejnej wali „Różala” poinformował Sławomir Duba w programie „MMANews Live”: – Powinniśmy o tym mówić, bo już częściowo zaczyna się promocja wrześniowej gali. Zobaczycie państwo Marcina Różalskiego w Gliwicach.

Wedle informacji organizatorów, dla byłego mistrza KSW w wadze ciężkiej szykowany jest mocny rywal zza granicy. Pierwotnie rywalem Różalskiego na DSF 14 w Warszawie miał być Jerome Le Banner, być może polska federacja będzie chciała po raz kolejny doprowadzić do starcia Polaka z Francuzem?

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.