Marcin "Różal" Różalski zawalczy na DSF w Gliwicach!
Kickboxing

Marcin „Różal” Różalski zawalczy na DSF w Gliwicach!

Marcin Różalski
fot. DSF kickboxing Challenge

Marcin Różalski ma za sobą udany debiut dla federacji DSF Kickboxing Challenge. „Płocki Barbarzyńca” po efektownym trumfie nad Peterem Grahamem nie zamierza jednak zwalniać tempa swoich pojedynków i ma już zaplanowany kolejny bój. 21 września kibice zobaczą go na gali w Gliwicach. 

O terminie kolejnej wali „Różala” poinformował Sławomir Duba w programie „MMANews Live”: – Powinniśmy o tym mówić, bo już częściowo zaczyna się promocja wrześniowej gali. Zobaczycie państwo Marcina Różalskiego w Gliwicach.

Wedle informacji organizatorów, dla byłego mistrza KSW w wadze ciężkiej szykowany jest mocny rywal zza granicy. Pierwotnie rywalem Różalskiego na DSF 14 w Warszawie miał być Jerome Le Banner, być może polska federacja będzie chciała po raz kolejny doprowadzić do starcia Polaka z Francuzem?

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy UFC w 2018 roku powróci do Polski?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.