Rafał Kijańczuk zadebiutuje w FEN! 15 czerwca zmierzy się z Adamem Kowalskim
Beltor News

Rafał Kijańczuk zadebiutuje w FEN! 15 czerwca zmierzy się z Adamem Kowalskim

Zawodnik Team Beltor, Rafał Kijańczuk (7-1) 15 czerwca zadebiutuje w federacji Fight Exclusive Night. „Kijana” na gali FEN 25 w Ostródzie, 15 czerwca, zmierzy się z doświadczonym Adamem Kowalskim (10-5-1). To starcie gwarantuje emocje na najwyższym poziomie sportowym.

Kijańczuk to odkrycie 2018 roku w polskim MMA. Zawodnik pochodzący z Chełma to również niedawny pretendent do tytułu mistrzowskiego w cenionej rosyjskiej organizacji, M-1 Global. Podopieczny trenera Roberta Jocza znokautował aż 6 z 7 przeciwników.

Jego rywal – Adam Kowalski ma za sobą walki dla cenionych polskich organizacji – PLMMA, Spartan Fight, a także jednorazowy występ w ACB. Fighter olsztyńskiego Berkut Arrachion w pokonanym polu zostawił m.in. Ireneusza Cholewę czy Arkadousza Żabę.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.