Rafał Kijańczuk wrócił na zwycięską ścieżkę. Udany debiut w Armia Fight Night
Beltor News

Nareszcie! Zła passa Rafała Kijańczuka (9-4) została przerwana. Chełmianin na gali Armia Fight Night Special Edition pokonał na punkty twardego Vlado Neferanovicia (6-6).

„Kijana” tym razem nie podpalał się i za wszelką cenę nie dążył do znokautowania Chorwata. Metodyczna praca, ale przede wszystkim udane sprowadzenia i kontrola walki w parterze zadecydowały o tym, że po 15 minutach sędziowie jednogłośnie wskazali wygraną zawodnika WCA Fight Team i Fabryki Sportu.

Rafal Kijańczuk odniósł dziewiąte zwycięstwo w zawodowej karierze i przerwał serię dwóch porażek, jakich doznał w FEN. Była to jego pierwsza walka na pełnym dystansie.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.