Rafał Kijańczuk przed FEN 33: Staram się walczyć z chłodną głową
Beltor News

Rafał Kijańczuk przed FEN 33: Staram się walczyć z chłodną głową

Reprezentant Team Beltor, Rafał Kijańczuk na gali FEN 33 zmierzy się z mniej doświadczonym Marcinem Filipczakiem. „Kijana” i jego rywal do tej pory dali się poznać jako zawodnicy, którzy szybko lubią kończyć swoje walki. Grzmotów w klatce możemy być pewni, ale fighter z Chełma wcale nie nastawia się nokaut.

W rozmowie z Igorem Marczakiem z Polsatu Sport 28-latek przyznał, że stara się być teraz bardziej opanowanym zawodnikiem, gdy wchodzi do klatki.

Od dwóch-trzech walk staram się walczyć z chłodną głową. Jeżeli uda się skończyć szybciej, nie będę zwlekał, ale nie nastawiam się na to – powiedział Rafał Kijańczuk.

W starciu z Filipczakiem „Kijana” jest faworytem bukmacherów. Jeśli wygra 27 marca, to mocno przybliży się do walki o tytuł Fight Exclusive Night w wadze półciężkiej.

Oczywiście jeszcze w tym roku można zasłużyć na miano walki o pas. Chcę walczyć jak najczęściej. Myślę, że bardzo dobrze będzie, jeśli uda się stoczyć trzy-cztery walki – dodał.

Zobacz cały wywiad z Rafałem Kijańczukiem, w którym opowiada on m.in. o przygotowaniach do walki, sparingach z Janem Błachowiczem i procesie zbijania wagi >>>

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.