Rafał Kijańczuk po FEN 25: To była moja najgorsza walka w życiu bez dwóch zdańRafał Kijańczuk po FEN 25: To była moja najgorsza walka w życiu bez dwóch zdań
Beltor News

Rafał Kijańczuk po FEN 25: To była moja najgorsza walka w życiu bez dwóch zdań

Rafał Kijańczuk z Team Beltor jest zawiedziony swoją postawa na gali FEN 25, która 15 czerwca odbyła się w Ostródzie. „Kijana” zapewnił jednak, że poczyni wszystko, aby wyeliminować błędy, które przesądziły o jego dwóch ostatnich porażkach z Khadisem Ibragimovem i Adamem Kowalskim. 

To była moja najgorsza walka w życiu bez dwóch zdań. W klatce nie było mnie tylko jakiś wariat bez głowy. Już w momencie wejścia do klatki czułem jakbym był w amoku jakimś, dodając do tego przyjmowane ciosy to praktycznie byłem półprzytomny w walce. Analizujemy w tej chwili powody takiego zachowania. Przy takim sposobie prowadzenia pojedynku zmniejszyłem sobie szansę na zwycięstwo na 50:50 i to przeciwnik zachował więcej zimnej krwi i poddał mnie duszeniem zza pleców. Gratuluję Adamowi tego zwycięstwa, bo umiał wykorzystać to i wygrał zasłużenie. A dla mnie osobiście to dwa ogromne kroki w tył.

Tak naprawdę dopiero po tej walce czuję, że ją naprawdę przegrałem. Przy ostatniej walce dla M-1, którą też przegrałem za dużo słyszałem, że to nie wstyd, że i tak nie byłem faworytem żeby jakoś mocniej odczuć tą porażkę. Teraz jednak czuję ogromny wstyd za taki rezultat walki. Poza tym to druga walka przegrana z tego samego powodu czyli przez chaotyczne ruchy w walce, brak spokoju i bez myślenia. A to oznacza duże zmiany u mnie tym razem, ponieważ kolejna walka będzie bardzo ciężka ze względu na ten „plecak” niepowodzeń, niepochlebnych opinii i komentarzy po walce.

FightExclusiveNight i Paweł Jóźwiak to była mega gala i szkoda, że zawiodłem Wasze zaufanie co do mojej osoby ale tym razem wziąłem tą porażkę osobiście do siebie i na pewno mnie to nie złamie a zrobi ze mnie kogoś lepszego. Ten sam przekaz kieruję do całego mojego teamu, sponsorów i wszystkich tych którzy mnie wspierają.

Do zobaczenia z Wami ponownie mimo wszystko!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra walkę wieczoru KSW 53?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.