Radosław Paczuski poznał rywala w debiucie w MMA
Polskie MMA

Radosław Paczuski poznał rywala w debiucie w MMA

Już 16 lutego, na warszawskim Torwarze, czołowy polski kickboxer Radosław Paczuski w klatce ACA spotka się z Marcinem Krakowiakiem. To będzie pojedynek MMA debiutującego w tej formule Paczuskiego z zawodnikiem, który w swoim zawodowym rekordzie ma już trzy zwycięstwa i ewidentnie jest na fali wnoszącej.

Marcin Krakowiak (3-1) to utytułowany zawodnik a także założyciel sekcji Grappling Wolbórz i pomysłodawca Gali „Wirtuoz Challenge”. Niepokonany w minionym roku. W 2018 roku stoczył dwie walki w MMA i obie zakończył w pierwszej rundzie! Dobrze odnajduje się zarówno w stójce, jak i w parterze.

Radosław Paczuski do debiutu w formule MMA przygotowywał się od dawna. Ten utytułowany kikcboxer jako pierwszy zawodnik w historii, zdobył pasy mistrzowskie dwóch organizacji promujących zawodowy kickboxing w Polsce. Fani Paczuskiego długo czekali na pojedynek mistrza w klatce.

Ta walka podczas gali ACA 92 na Torwarze to będzie również pojedynek kibiców na doping. Obaj zawodnicy mają bowiem rzesze fanów, którzy cenią ich za dotychczasowe osiągnięcia i świetne walki.

Bilety w przedsprzedaży tylko do niedzieli

Znamy już osiem z czternastu zestawień na galę ACA 92. Na jednej karcie naleźli się Piotr Strus, Daniel Omielańczuk, Aslambek Saidov, Marcin Held, Karol Celiński, Radosław Paczuski i Luke Barnatt. Tylko do 6 stycznia, do północy, trwa przedsprzedaż biletów na piekielnie mocną galę MMA w Warszawie. To ostatnia szansa na zakup miejsc już od 60 zł. Szczegóły na eventim.pl Od poniedziałku ceny idą górę!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.