Powrót do korzeni! Rafał Kijańczuk zawalczy na gali MCF 7
Beltor News

Powrót do korzeni! Rafał Kijańczuk zawalczy na gali MCF 7

Rafał Kijańczuk, po trzech latach przerwy od walk dla federacji MCF, wraca do gry, by po raz trzeci rozgrzać emocje puławskiej publiczności. Data gali Madness Cage Fighting 7 zostanie ogłoszona niebawem.

Popularny „Kijana” w swoim zawodowym dorobku ma 13 walk, spośród których wygrywał aż 9 razy, z czego, 8-krotnie kończył swoich rywali poprzez TKO. Były pretendent do mistrzowskiego tytułu M-1 Global w wadze półciężkiej ostatni pojedynek stoczył 8 maja na gali Armia Fight Night Special Edition i pokonał na punkty Vlado Neferanovicia.

Kijańczuk to odkrycie 2018 roku w polskim MMA. 28-latek z Chełmu trenuje w WCA Fight Team z czołówką w naszym kraju, m.in. mistrzem UFC, Janem Błachowiczem czy zawodnikami ACA – Danielem Omielańczukiem czy Piotrem Strusem.

Tak wyglądały poprzednie walki „Kijany” dla federacji MCF:

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.