Rafał Kijańczuk zawitał do Fabryki Sportu. Niedługo ogłoszenie kolejnej walki
Beltor News

Rafał Kijańczuk zawitał do Fabryki Sportu. Niedługo ogłoszenie kolejnej walki

Rafał Kijańczuk szykuje się do kolejnej walki. Reprezentant Team Beltor na kilka dni zawitał do rodzinnego Chełma, by na macie Fabryki Sportu trenować pod okiem trenera Marcina Poźniaka

„Pod nieobecność trenerów w Warszawie, spędzam kilka dni na macie w Chełmie na starej ziemi w Fabryka Sportu, jak zwykle pod okiem Marcina Poźniaka, z którym doskonale się znamy i rozumiemy. A trenujemy ostro, bo niedługo poznacie kolejna zapowiedź mojej walki” – napisał na Facebooku „Kijana”.

Kijańczuk ostatni pojedynek stoczył w formule walk na gołe pięści. Na gali Genesis 1 w październiku 2020 roku pokonał decyzją sędziów Marcina Wasilewskiego (zobacz walkę >>>). Od 2019 roku zawodnik z Chełma ma kontrakt z federacją Fight Exclusive Night.

„Kijana” to były pretendent do pasa M-1 Global w wadze półciężkiej. Jego rekord zawodowy to 8 wygranych i 3 porażki. 28-latek na stałe trenuje w warszawskim Berkut WCA Fight Team i jest sparingpartnerem mistrza UFC, Jana Błachowicza.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.