Polish Power [Grudzień]: Wybierz najlepszego zawodnika miesiąca!
Wszystkie

Polish Power [Grudzień]: Wybierz najlepszego zawodnika miesiąca!

Ostatni miesiąc 2016 roku w Polsce zdominowała gala KSW 37, która odbyła się w wypełnionej po brzegi krakowskiej Tauron Arenie. W kraju odbyło się również kilka mniejszych imprez, ale trzeba przyznać, że były one zorganizowane na wysokim poziomie, m.in. Makowski Fighting Championship 11 w Nowej Soli, Spartan Fight 6 w Płocku czy Ladies Fight Night 4 w Karpaczu. Na tychże wydarzeniach wyłonili się nasi kandydaci do miana zawodnika miesiąca. 

MARCIN WRZOSEK 

marcin-wrzosek-ksw

„Polish Zombie” na KSW 37 został nowym mistrzem federacji w wadze piórkowej. 29-latek trenujący w Łodzi w imponującym stylu rozbijał Artura Sowińskiego, a świetnie zapowiadające się starcie w połowie dystansu musiał przerwać lekarz. 2016 był udanym rokiem dla Marcina Wrzoska, który w maju debiutując w federacji pokonał także cenionego Filipa Wolańskiego.

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

 

BORYS MAŃKOWSKI

borys mańkowski

Występ „Diabła Tasmańskiego” w Krakowie to klasa sama w sobie. Poznaniak na dystansie trzech rund absolutnie zdominował weterana UFC, Johna Maguire’a i po raz trzeci obronił pas mistrza wagi półśredniej. Mańkowski jest niepokonany w MMA od czterech lat.

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

 

PAWEŁ JĘDRZEJCZYK

pawel-jedrzejczyk-mfc-11

„Wergi” na gali MFC 11 w Nowej Soli wykonał ostatni, bardzo ważny krok do podpisania kontraktu na kolejną walkę dla Glory FC. 3 grudnia Jędrzejczyk po trzech rundach zwyciężył Czecha Matousa Kohouta notując drugie zwycięstwo w 2016 roku. Teraz, 25 kutego w Chicago, wrocławianin stanie przed kolejnym życiowym wyzwaniem,

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

 

TOMASZ MAKOWSKI

tomasz-makowski-2

„Maku” bez większych problemów zwyciężył w walce wieczoru MFC 11 Nicolę Canu, który pojedynek z mistrzem świata wziął na zaledwie kilka dni przed wydarzeniem. Dla „Maka” zwycięstwo oznaczało zdobycie kolejnego tytułu do kolekcji, tym razem w wadze do 62,1 kg.

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

 

OSKAR PIECHOTA

Oskar Piechota

„Imadło” w końcu powrócił. Utalentowany, choć często zmagający się z kontuzjami Oskar Piechota, po blisko dwuletniej przerwie powrócił do klatki. W walce wieczoru gali Spartan Fight 6 w Płocku zawodnik z Trójmiasta rozprawił się z Grekiem Nikosem Sokolisem, poddając go w 2. rundzie duszeniem trójkątnym rękoma. To zwycięstwo znacznie przybliżyło Polaka do podpisania kontraktu z UFC, co może nastąpić nawet w obecnym roku.

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

 

AGNIESZKA NIEDŹWIEDŹ

agnieszka-niedzwiedz-screen

„Kuma” doskonale zaprezentowała się w walce wieczoru gali Ladies Fight Night 4 w Karpaczu. 21-letnia katowiczanka dopisała 17 grudnia dziewiąte zawodowe zwycięstwo do swojego rekordu, stopując ciosami w 3. rundzie Samarę Santos Cunhę z Brazylii. Warto przypomnieć, że w 2016 roku Niedźwiedź odniosła również zwycięstwo w debiucie dla Invicta FC

Przeczytaj więcej na ten temat >>>

Głosowanie trwa do 10.01. 2017!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.