Polish Power [Grudzień]: Najlepszy Tomasz Makowski!
Beltor News

Polish Power [Grudzień]: Najlepszy Tomasz Makowski!

Tomasz Makowski, wielokrotny mistrz świata w K-1 i muay thai, został wybrany przez fanów Strefy Sztuk Walki najlepszym zawodnikiem grudnia. „Maku” został doceniony za zwycięstwo z Włochem Nicolą Canu podczas gali Makowski Fighting Championship 11 w Nowej Soli. Dzięki wygranej Makowski zdobył kolejny pas do kolekcji, tym razem tytuł Mistrza Świata federacji WKN w wadze do 62,1 kg.

Makowski to jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych zawodników Team Beltor. Na jego koncie widnieją m.in. tytuły zdobywcy Pucharu Świata Kick Boxing Full Contact, Międzynarodowego Zawodowego Mistrza Polski w K1, Mistrza Polski w Kick Boxingu Full-Contact, Low-Kick, K1 i Muay Thai. Jest on także wielokrotnym zdobywcą Pucharu Polski. „Maku” w całej swojej karierze walczył m.in. na ringach w Niemczech, na Słowacji , w Czechach, Australii i Tajlandii. Jest on niezmiernie szanowany przez ludzi z kręgu Sztuk Walki.

Niewykluczone, że w 2017 roku „Maka” zobaczymy w ringu organizacji Glory, gdzie jako pierwszy Polak w 2016 roku zawalczył Paweł Jędrzejczyk.

Przeczytaj więcej na temat grudniowego sukcesu Tomasza Makowskiego >>>

 

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.