Paweł Białas zawalczy na TFL 24 w Lublinie! Znamy rywala
Beltor News

Paweł Białas zawalczy na TFL 24 w Lublinie! Znamy rywala

Niepokonani pod banderą Thunderstrike Fight League Paweł Białas oraz Mateusz Gola skrzyżują pięści 25 lutego w stolicy Lubelszczyzny!

Reprezentant MKS Sambo Chełm Hrubieszów Paweł Białas podczas swojej drogi w organizacji błyskawicznie pokonywał przez nokaut Marka Samociuka, a następnie niespodziewanie poddał weterana TFL, Mateusza Głucha.

Przedstawiciel Radomskiego Klub Taekwon-do (RKT RADOM) Mateusz Gola, po krwawej wojnie w oktagonie na TFL 23, pewnie zwyciężył Tobiasza Lewandowskiego i jest aktualnie na fali trzech zwycięstw z rzędu.

– To będzie walka z historią. W TFL nie ma zawodników z przypadku. Tworzymy pewną drabinkę w poszczególnych dywizjach. Obaj panowie są na najlepszej drodze do walki o pas z aktualnym mistrzem Cezarym Kęsikiem. Paweł dwukrotnie sprawił wielką niespodziankę i jeśli wygra trzecią walkę, dostanie szansę walki o pas – mówi Jacek Sarna organizator TFL, promotor JS Promotion.

Bilety na galę dostępne w Mosir Lublin Al. Zygmuntowskie 4 (wejście od strefy H20).
Online: 796664008
Sponsor walki: Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier” i Polskie Przetwory.

informacja prasowa

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.