Paweł Białas zawalczy na TFL 23. Rywalem weteran organizacji
Beltor News

Paweł Białas zawalczy na TFL 23. Rywalem weteran organizacji

Paweł Białas – pogromca Marka Samociuka, podejmie weterana TFL Mateusza Głucha podczas gali TFL 23 w Garwolinie. Transmisja na żywo w TVP Sport!

Starcie weteranów podczas TFL 23 „Garwolińska Gala Sportów Walki” już 30 października. Reprezentant RKSW PUNCHER RADOM Mateusz Głuch, skrzyżuje rękawice z trenerem oraz zawodnikiem MKS Sambo Chełm Hrubieszów Pawłem Białasem. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 84 kg!

Paweł Białas podczas ostatniego pojedynku na TFL w fenomenalnym stylu znokautował zawodnika KSW oraz zwycięzcę turnieju Wotore, Marka Samociuka. Były pretendent do pasa mistrzowskiego Thunderstrike Fight League Mateusz Głuch, może pochwalić się solidnym zwycięstwem na punkty z Damianem Adamiukiem podczas TFL 21 Kozienice.

To będzie starcie doświadczonych zawodników MMA. Paweł Białas jest nieprzewidywalny, niebezpieczny i groźny co pokazał w ostatnim pojedynku, nokautując młodego i perspektywicznego Samociuka. Mateusz związany jest z TFL od wielu lat, jest weteranem organizacji i nie powiedział ostatniego słowa. Wiem, że nadal jego marzeniem jest wywalczenie upragnionego pasa – mówi organizator TFL promotor JS Promotion, Jacek Sarna.

inf. prasowa

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.