PALESTRA Muay Thai & MMA Warszawa (Beltor Fighting Center)
Wszystkie

PALESTRA Muay Thai & MMA Warszawa

O KLUBIE:

PALESTRA Warszawa Team oficjalnie powstał w 2004 roku, jednak trener Łukasz Rola prowadził małą sekcję kickboxingu już od 1999 roku na obiektach Wojskowej Akademii Technicznej. Obecnie Palestra Warszawa to co najmniej 50 czynnych zawodników oraz jeden z najmocniejszych uderzanych Klubów Sportów Walki w Polsce – Mistrzowie Świata MuayThai, K-1 – zawodowcy MMA i bardzo dobrzy pięściarze.

Klub Sportowy Palestra Warszawa jest zrzeszony w Polskim Związku Bokserskim oraz w polskim Związku Kickboxingu, gdzie nasi członkowie działają również we władzach oraz dwóch z naszych trenerów jest jednocześnie trenerami kadr narodowych – trener Łukasz Rola (trener kadry narodowej K-1 Rules juniorów) oraz trener Zbigniew Raubo (trener kadry narodowej w boksie kadetów, juniorów i młodzieżowców do 23 lat).Oprócz tego regularnie uczestniczymy w sparringach z innymi Klubami, także z zawodnikami z boksu.

Podstawą naszej szkoły walki jest przede wszystkim dobre przygotowanie bokserskie oraz duży nacisk na walkę z użyciem kopnięć w udo (tzw. low-kick) i kolan (skupiamy się na najbardziej skutecznych technikach) jednak jednym z najmocniejszych „firmowych” kopnięć zawodników naszego Klubu jest middlekick – kopnięcie okrążne w tułów.

ADRES:

ul. Łopuszańska  38, o2-232 Warszawa

STRONA WWW:

www.palestra.waw.pl

TELEFON:

782-974-930

E-MAIL:

e-mail trenera: palestra@tlen.pl
e-mail na recepcję: biuro.palestra@gmail.com

GODZINY OTWARCIA:

Zobacz godziny treningów >>>

TRENERZY:

Zobacz kadrę trenerska Palestry >>>

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.