Nowy kontrakt, nowe wyzwania. Kijańczuk chce namieszać w KSW
Beltor News

Nowy kontrakt, nowe wyzwania. Kijańczuk chce namieszać w KSW

Kategoria półciężka w KSW z roku na rok robi się coraz ciekawsza, a nie tak dawno nastąpiła zmiana na pozycji mistrza. Teraz grono zawodników Konfrontacji Sztuk Walki uzupełnił Rafał Kijańczuk. Już niedługo powinniśmy zobaczyć debiut „Kijany” w okrągłej klatce.

Kijańczuk kontrakt z KSW skomentował krótko na Facebooku, zamieszczając zdjęcie z dyrektorem organizacji, Wojsławem Rysiewskim.

Kiedy można się spodziewać debiutu Kijańczuka? Karta walk najbliższej gali KSW, zaplanowanej na 26 lutego, jest już skompletowana. Realną opcją wydaje Radom.

Największa organizacja MMA w Polsce już 19 marca zorganizuje galę w nowej hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Pana Prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego. Na gali KSW 68 kibice będą mieli okazję oklaskiwać zarówno czołowych zawodników KSW w osobach Damiana Janikowskiego czy Shamila Musaeva, jak i przede wszystkim zobaczą w boju największe radomskie gwiazdy, czyli Daniela Rutkowskiego, Patryka Kaczmarczyka i Alberta Odzimkowskiego.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.