Nowość od Beltor! Kompleks witamin i minerałów Vita Punch
Wszystkie

Nowość od Beltor! Kompleks witamin i minerałów Vita Punch

VITA PUNCH zawiera kompleks witamin i minerałów dla sportowców wzbogacony o ekstrakty roślinne. Produkt zawiera niezbędne witaminy z grupy B, w tym tiaminę, wit. B6, ryboflawinę oraz wit. B12, przyczyniające się do prawidłowego metabolizmu energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego.

Vita Punch BeltorProdukt zawiera wit. C, która pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera działanie układu odpornościowego w czasie intensywnych ćwiczeń fizycznych. Zawarty w produkcie magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczyniając się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia. Produkt dostarcza odpowiedniej porcji ważnego dla mężczyzn cynku, który pomaga utrzymać prawidłowy poziom testosteronu we krwi. Produkt zawiera magnez, żelazo, miedź, jod oraz mangan, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Zalety Vita Punch

  • kompleks witamin i minerałów w maksymalnych dawkach, wzbogacony o ekstrakty roślinne z ashwagandhy i żeń-szenia koreańskiego
  • zawiera niezbędne witaminy z grupy B oraz magnez, wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego
  • zawiera wit. C, która pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym
  • zawiera niezbędne minerały, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
DOSTĘPNE OPAKOWANIA
30kaps 60kaps

SKŁAD I DAWKOWANIE NA STRONIE PRODUCENTA

e-sklep

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.