UFC odwołało trzy następne gale. Mamy oświadczenie Dany White'a
Światowe MMA

UFC odwołało trzy następne gale. Mamy oświadczenie Dany White’a

Dana White postanowił odwołać trzy następne gale – UFC na ESPN + 29 (sobota), UFC na ESPN 8 (28 marca) i UFC na ESPN + 30 (11 kwietnia). Prezydent UFC zakazał organizacji dużych zgromadzeń w obliczu globalnej pandemii.

Oto treść oświadczenia White’a:

Moja ekipa,

To było szalone kilka tygodni.

Robimy wszystko, co możliwe, aby trzymać się harmonogramu wydarzeń na żywo, ponieważ bojownicy chcą walczyć, nasi pracownicy chcą pracować, a fani chcą oglądać nasz sport.

Tak wiele osób skontaktowało się w ciągu ostatnich kilku dni, aby podziękować za to, że nie odwołaliśmy sobotniej imprezy w Brasilii. Kiedy na świecie zdarzają się dziwne rzeczy lub gdy dochodzi do tragedii, ludzie chcą, aby wszystko wróciło do normy i nic nie wydaje się bardziej normalne niż oglądanie sportu.

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przenieść nasze następne trzy wydarzenia – Londyn, Columbus i Portland. Ale każdego dnia wprowadzane są nowe ograniczenia dotyczące podróży i dużych zgromadzeń publicznych, które uniemożliwiają dotrzymywanie terminów. Nie możemy nawet zorganizować imprezy w Vegas, naszym rodzinnym mieście, ponieważ w Nevadzie obowiązuje zakaz wszystkich sportów walki do 25 marca.

Jak słyszałem, jak mówiłem, jestem w grze walki od 20 lat i właśnie to robimy – znajdujemy sposób na utrzymanie naszych wydarzeń bez względu na wszystko. 

Właśnie dlatego zamykamy wszystkie biura UFC natychmiast, w tym również w centrali w Vegas, przynajmniej do 31 marca i prosimy wszystkich pracowników o pracę z domu. Następne trzy wydarzenia – Londyn, Kolumb i Portland – zostaną przełożone. UFC 249 jest nadal zaplanowany zgodnie z planem, ale lokalizacja może ulec zmianie. Będziemy informować na bieżąco.

Dzięki.
Dana

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.