Michał Materla: Przeszedłem próbę charakteru jako sportowiec i człowiek
Polskie MMA

Michał Materla: Przeszedłem próbę charakteru jako sportowiec i człowiek

Michał Materla KSW 40

Michał Materla (MMA 25-5) 22 października w Dublinie efektownie znokautował Paulo Thiago i udanie powrócił do klatki największej polskiej organizacji MMA. „Cipao” tym samym wziął głęboki oddech po problemach, które przechodził od grudnia ubiegłego roku, kiedy to został zatrzymany przez CBŚP.

Były mistrz wagi średniej dwa tygodnie po walce w Irlandii zebrał myśli i za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił podzielić się nimi z kibicami.

 

Początek tego roku nie należał do tych, które mogłem sobie wymarzyć… :) Nie był to jednak całkowicie stracony czas pomijając oczywiście ten, który odebrano mojej rodzinie. Przeszedłem próbę charakteru jako sportowiec i człowiek. Do tego wszystkiego podchodzę jak do życiowej lekcji z której trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski. Miałem sporo czasu na przemyślenia i weryfikacje co w życiu jest ważne, na kogo mogę liczyć oraz jak wszystko potrafi być ulotne. W sytuacji w której wielu mogłoby się załamać i odpuścić zawziąłem się w sobie i korzystałem z każdej możliwości treningowej by jak najszybciej wrócić do trybu zawodniczego. Dzisiaj ciesze się z każdej chwili spędzonej z moją rodziną, z każdej kropli potu wylanej na treningu. Cieszą mnie nawet małe rzeczy na które wcześniej nie zwracałem uwagi.

Walka z Thiago była dla mnie bardzo ważna ponieważ chciałem udowodnić wszystkim tym, którzy dali mi kredyt zaufania, że nie podjęli złej decyzji. Dziękuję moim sponsorom i fanom, którzy są zawsze do końca ze mną i nie odwrócili się gdy potrzebowałem wsparcia.

Wielkie dzięki dla mojego niezastąpionego narożnika i kadry trenerskiej: Bagi, Albercik, Wiosło, Sebuś, bracia Chabros. Osobne podziękowania dla mojego brata i managera Norberta Sawickiego za wszystko.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.