Mayweather Jr kontra Nurmagomiedow? Dana White zabrał głos
Światowe MMA

Mayweather Jr kontra Nurmagomiedow? Dana White zabrał głos

W sierpniu 2017 roku w Las Vegas doszło już do pierwszej konfrontacji Floyda Mayweathera Jr z przedstawicielem UFC. Wówczas Conor McGregor został znokautowany przez legendę zawodowego boksu w 10. rundzie, ale obydwaj bohaterowie show zarobili za ten pojedynek olbrzymie pieniądze.

Od niedawna mówi się, że amerykański bokser ma ochotę na starcie z niedawnym pogromcą McGregora, Chabibem Nurmagmiedowem. Takie informacje kilkukrotnie przekazał już menadżer Dagestańczyka, Ali Abdelaziz.

Po ostatniej wygranej Mayweathera Jr, w walce pokazowej w Japonii, głos na temat ewentualnego starcia z Nurmagomiedowem zabrał głównodowodzący w UFC.

– Powiedziałem już Mayweatherowi, że jeśli chce znowu walczyć, a on chce coś takiego zrobić, będzie musiał tu przyjść. Walczyliśmy już na jego zasadach, przyszła kolej na niego. To sprawiedliwe. Większość ludzi twierdzi, że jest jednym z najlepszych w historii, więc dlaczego ciągle robimy to, co robi? Jeśli chcesz walczyć, przyjdź tutaj – powiedział Dana White.

Floyd Mayweather Jr za walkę pokazową, którą stoczył 31 grudnia, zarobił około 9 milionów dolarów.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.