Marcin Poźniak zawalczy o pas organizacji Madness Cage Fighitng!
Beltor News

Marcin Poźniak zawalczy o pas organizacji MCF!

Marcin Poźniak niedługo wróci do klatki i od razu otrzyma szansę zdobycia mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej organizacji Madness Cage Fighting. Reprezentant Fabryki Sportu Chełm i Pankrationu Włodawa zmierzy się z doświadczonym Adrianem Kurkiem na gali MCF 7 w Puławach. Będzie to walka wieczoru tego wydarzenia.

Poźniak ma na swoim koncie dwie zawodowe walki, obie zakończone szybko i efektownie. W debiucie poddał Marka Ostasza, a później znokautował Dawida Harasia. Do starcia z Kurkiem przystąpi po blisko trzyletniej przerwie.

Z kolei Adrian Kurek ma za sobą aż dziesięć pojedynków, z których siedem zwyciężył. Fighter z Dęblina walczył dla takich organizacji jak PLMMA, Armia Fight Night i ostatnio Madness Cage Fighting. W pokonanym polu zostawił m.in. Grzegorza Lipskiego czy Alvina Williamsa.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.