Marcin Poźniak po MCF 4: Ciężko jest celebrować zwycięstwo
Beltor News

Marcin Poźniak po MCF 4: Ciężko jest celebrować zwycięstwo

Marcin Poźniak, trener MMA w Fabryce Sportu oraz BJJ Pankration Włodawa, zabrał głos po drugim zwycięstwie w zawodowej karierze. Na gali Madness Cage Fighting 4 w Puławach, szybko zastopował on Dawida Harasia, który walkę wziął na ostatnią chwilę w zastępstwie. 

– Ciężko jest celebrować zwycięstwo nad dużo słabszym przeciwnikiem od siebie, ale dziękuję rywalowi za to, że wziął walkę w ostatniej chwili w zastępstwie. Dzięki temu mogłem wystąpić przed tak dużą grupą kibiców, którym serdecznie dziękuje za doping i obecność. Dziękuje moim sponsorom, którzy są ze mną od gali DKW w Chełmie. Dziękuje za pomoc w solidnych przygotowaniach Krzysztof CykierRafał SzajewskiMichał OleksiejczukKamil Mirzwa oraz chłopakom z BJJ Pankration Włodawa oraz Fabryka Sportu. Dziękuję Anna Angelloni-Wójcik za ułożenie idealnej dla mnie diety.  Podziękowania dla organizatorów za udział w rewelacyjnym wydarzeniu. Gratuluje swoim zawodnikom zwycięstw i dobrych walk. Słowa uznania dla Kamil Krupa, który mimo ciężkiej choroby zrobił to o czym inni boją się nawet pomyśleć. Czas zająć się rodzina – napisał Poźniak na facebookowym profilu. 

W pierwszej tegorocznej walce, 10 lutego w Chełmie na gali DKW 1, Marcin Poźniak poddał po niecałej minucie walki Marta Ostasza. Pierwotnie jego rywalem w Puławach miał być Krystian Próchniak.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.