Marcin Łazarz ponownie lepszy od Wojciecha Janusza! Czas na walkę o pas
Beltor News

Marcin Łazarz ponownie lepszy od Wojciecha Janusza! Czas na walkę o pas

Marcin Łazarz zawalczył niczym profesor i na dystansie trzech rund pokonał jednogłośną decyzją sędziów Wojciecha Janusza na FEN 32: Lotos Fight Night. Reprezentant Team Beltor zagwarantował sobie walkę o tytuł mistrzowski FEN. 

38-latek z Białogardu w każdej z trzech rund zdołał sprowadzić rywala do parteru. W drugim starciu były mistrz BAMMA był bliski znokautowania „Kulkinio”. Łazarz zachował też zdecydowanie więcej sił od przeciwnika ze Szczecina w ostatniej odsłonie walki. Wszyscy trzej sędziowie przyznali mu wygraną w stosunku 29:28.

Zgodnie z zapowiedziami, jakie padły przed galą FEN 32, kolejnym rywalem Marcina Łazarza będzie Marcin Wójcik – mistrz Fight Exclusive Night w wadze półciężkiej. Reprezentant Team Beltor będzie więc miał okazję do rewanżu z „Gigantem” z Piły za porażkę z KSW 37 w 2016 roku.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.