Mamed Chalidow gotowy na walkę z Andersonem Silvą!
Wszystkie

Mamed Chalidow gotowy na walkę z Andersonem Silvą!

Mamed Chalidow kontra Anderson Silva? To niewykluczone. Były mistrz wagi średniej UFC i jeden z najlepszych zawodników MMA w historii zakończył przygodę w Ultimate Fighting Championship, ale w wieku 43 lat nadal jest gotowy na duże wyzwania. Takim może być pojedynek z Mamedem Chalidowem w organizacji KSW.

W programie „Koloseum” na antenie Polsatu Sport został poruszony temat ewentualnej walki Silvy z Chalidowem. – To byłoby spełnienie moich marzeń, gdybym stoczył z nim walkę. Oczywiście, że o tym myślałem. Pytanie, czy on jest chętny walczyć w innej organizacji niż UFC i czy KSW potrafi to załatwić? – powiedział Mamed Chalidow, aktualny mistrz kategorii średniej.

Z tego co wiem, to Wojsław Rysiewski mówił, albo jeden z właścicieli, to jest takie zapytanie. KSW nie byłoby sobą, gdyby nie wysłali zapytania do Andersona Silvy. Przez 8 lat toczyła się dyskusja o tym, że jest to dwóch wirtuozów i dobrze byłoby zobaczyć ich w klatce. Powoli karty się układają – dodał Dominik Durniat.

A Wy co o tym sądzicie? Oddajcie swój głos w ankiecie! 

Kto wygrałby?

Zobacz wyniki

 

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.