Maciec o pas zawodowego Mistrza Polski. - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Maciec o pas zawodowego Mistrza Polski.

Już dzisiaj na gali Tymex Boxing Promotion w walce wieczoru zobaczymy doświadczonego Łukasza Maćca (28-6-1, 5 KO), który zawalczy z Eugeniuszem Makarczukiem (7-0, 3 KO). Pojedynek zakontraktowany będzie na 10 rund i na szali znajdzie się pas mistrza Polski w kategorii super półśredniej.

Pochodzący z Białorusi Makarczuk jest na fali siedmiu zwycięstw. W ostatnim pojedynku uporał się na dystansie ośmiu rund z faworyzowanym Tomaszem Nowickim (10-3-0). Maciec z kolei jest po dwóch porażkach z rzędu, jednak warto nadmienić, że były to walki wyrównane i toczone na terenie rywali, w Londynie.

Faworytem walki mimo wszystko będzie zawodnik pochodzący z Lublina, który może pochwalić się dużym doświadczeniem, tocząc boje na terenie USA, Wielkiej Brytanii, Finlandii czy Włoch. Warto nadmienić także, że jego porażki były zawsze na pełnym dystansie oraz nigdy nie leżał na deskach i nie był liczony. Atutami popularnego „Grubego” są timing, szybkość i refleks, a także celne kombinacje.

Galę można będzie obejrzeć na kanale TVP Sport od godziny 20.00.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lukasz Maciec (@lukasz_maciec)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.