„Kudłaty” wraca i nokautuję! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

„Kudłaty” wraca i nokautuję!

Łukasz Bartnik wraca w wielkim stylu po dłuższej przerwie. Ostatni raz mogliśmy oglądać go między linami w formule kickboxerskiej dla organizacji DSF Kickboxing Challenge.

10 marca w Łęcznej podczas gali Madness Cage Fighting 8 doszło do walki między Bartnikiem a Wenclem w formule K-1 w małych rękawicach do MMA. Starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie również za sprawą niewiadomej, którą był rywal Łukasza. Wątpliwości rozwiały już pierwsze akcje po gongu, gdzie „Kudłaty” rozpuścił ręce i raz po raz trafiał rywala czystymi ciosami. Zawodnik z Radomia próbując odgryzać się tym samym, napotykał się ze skutecznym przepuszczaniem akcji lub momentalnymi kontratakami zawodnika klubu B&W K1 Lublin. W kolejnej minucie walki Bartnik użył kolana na głowę, przez co rywal wylądował na deskach i był liczony. Po kilku akcjach od liczenia Łukasz Bartnik poprawił kolanem na głowę, wieńcząc akcję prawym prostym na szczękę rywala, który już nie wstał i sędzia zmuszony był przerwać pojedynek.

Dysproporcja w umiejętnościach zawodników była bardzo duża. Warto także wspomnieć o licznej grupie kibiców zawodnika z Lublina, którzy gorąco go dopingowali. Liczymy na kolejne walki zawodnika Beltor Team. Przed lubelakiem bez wątpienia otworem stoją największe organizacje w Polsce, ponieważ niewielu jest rywali na takim poziomie, z którymi popularny „Kudłaty” mógłby toczyć zacięte boje.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.