Krzysztof Jotko pokonał Thalesa Leitesa na UFC w Sao Paulo!
Polacy w UFC

Krzysztof Jotko pokonał Thalesa Leitesa na UFC w Sao Paulo!

To niesamowite, co w oktagonie UFC wyprawia Krzysztof Jotko (nr 2 w rankingu SSW)! 27-latek pochodzący z Ornety na gali w Sao Paulo pokonał faworyzowanego Thalesa Leitesa na dystansie trzech rund. To była pełna dominacja Polaka, który odniósł piątą z rzędu wygraną w amerykańskiej organizacji. Walka o pas jest coraz bardziej realna.

Najbardziej wyrównana była pierwsza runda. W niej Jotko celniej bił Brazylijczyka, ale też dał się obalić i kontrolować z góry. W kolejnych 10 minutach przewaga Polaka była jednak niepodważalna. Ponownie to ciosy Jotki celniej dochodziły do twarzy Leitesa, a gdy ten próbował sprowadzić zawodnika American Top Team do parteru, ten umiejętnie kontrował i sam zajmował dominujące pozycje w parterze. Tam zadawał serię ciosów z góry, a wyraźnie zmęczony Brazylijczyk (nr 11 w rankingu UFC) wyraźnie nie miał pomysłu na toczenie boju z reprezentantem Polski.

Ostatecznie Jotko pokonał Thalesa Leitesa po trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 29-27) i zanotował 19. zawodowy triumf w karierze (szósty w UFC).

Po tej wygranej Krzysztof Jotko (nr 15 w rankingu UFC) jest coraz bliżej osiągnięcia swojego celu – walki o pas wagi średniej najlepszej organizacji MMA na świecie.

WIDEO: Trenuj uniki z Maciejem Brzostkiem w Beltor Fight Academy!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ANKIETA

Kto wygra walkę wieczoru KSW 65?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.