Kacper Walczak wygrywa Puchar Świata Hungarian Kickboxing World Cup w Budapeszcie! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Kacper Walczak wygrywa Puchar Świata Hungarian Kickboxing World Cup w Budapeszcie!

Podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu, które odbywały się w dniach 15-18 czerwca 2023 w Budapeszcie, reprezentant lubelskiego Klubu Sportów Walki Motor Lublin, Kacper Walczak zdobył złoty medal. Podopieczny Tomasza Borowca wystartował w kategorii do 81 kilogramów.

Kacper swoją finałową walkę rozstrzygnął po mistrzowsku, skrupulatnie realizując założenia taktyczne. Jak relacjonował na swoim fanpage sam Polski Związek Kickboxingu „Walczak wygrywa 2:1 finał dzięki walce do końca i w ostatniej akcji przechyla szale zwycięstwa na swoją korzyść”. Jednym z trenerów kadry narodowej był Radosław Laskowski, utytułowany były zawodnik kickboxingu.

To był bardzo udany turniej dla polskich kickboxerów, zdobyli łącznie 98 medali (23 złote, 26 srebrnych, 49 brązowych) w cieszących się dużą sławą zawodach Pucharu Świata. W ogólnej klasyfikacji medalowej dało to biało czerwonym wysokie piąte miejsce.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.