Joanna Jędrzejczyk kontra Tecia Torres na UFC w Calgary!
Polacy w UFC

Joanna Jędrzejczyk kontra Tecia Torres na UFC w Calgary!

Joanna Jędrzejczyk już 28 lipca zmierzy się z Tecią Torres na gali UFC on Fox 30 w kanadyjskim Calgary. Polka powróci do oktagonu po dwóch porażkach z rzędu z Rose Namajunas. Czy dzięki ewentualnej wygranej nad Amerykanką „JJ” dostanie kolejną szansę walki o tytuł?

Dla Jędrzejczyk ostatnie miesiące w UFC nie należały do udanych. Po szybkiej porażce w listopadzie ubiegłego roku w Nowym Jorku z rąk „Thug” i utracie pasa, Polka chciała zmazać plamę w rewanżu. Na początku kwietnia „JJ” przewalczyła z Namajunas już pięć pełnych rund, ale według sędziów przegrała jednogłośnie na punkty.

W starciu z Torres Polka będzie faworytką. Jej przeciwniczka należy jednak do czołówki kategorii słomkowej, a w UFC wygrała aż 6 pojedynków, przegrywając tylko 2.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.