Joanna Jędrzejczyk celuje w tymczasowy tytuł mistrzyni UFC
Polacy w UFC

Joanna Jędrzejczyk celuje w tymczasowy tytuł mistrzyni UFC

Joanna Jędrzejczyk (MMA 15-2) po wygranej z Tecią Torres na gali UFC on Fox 30 ponownie wlała dużo entuzjazmu w serca polskich kibiców. „JJ” w rozmowie z dziennikarzami wyznała, iż jeśli Rose Namajunas nie da jej w najbliższej przyszłości trzeciego pojedynku, to będzie nalegała włodarzy amerykańskiej organizacji, aby zorganizowali walkę o tytuł tymczasowy. 

Jędrzejczyk 28 lipca w Clagary nie dała szans Torres i pewnie wypunktowała „The Tiny Tornado” na dystansie trzech rund. Było to 9. zwycięstwo Polki w najlepszej organizacji MMA na świecie i zarazem powrót na zwycięską ścieżkę po niespodziewanych porażkach z Rose Namajunas.

Słyszałam, że tak naprawdę ona nie ma kontuzji. Może jej coś dolega, nie wiem. Jeśli tak, to przykro mi. Jest mistrzynią… Jeśli jest kontuzjowana, OK, ale jeśli tylko udaje i chce mieć wakacje to niech da o tym znać UFC. Wtedy oni będą mogli stworzyć tymczasowy tytuł mistrzowski i ja o niego zawalczę.Będę Cię ścigać. Chcę odzyskać tytuł. Zostanę znowu mistrzynią – wyznała Joanna Jędrzejczyk.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.