Jan Błachowicz zawalczy o pas UFC! "To mam zagwarantowane"
Polacy w UFC

Jan Błachowicz zawalczy o pas UFC! „To mam zagwarantowane”

Jan Błachowicz przekazał w programie „Oktagon Live” świetną wiadomość dla polskich fanów. „Cieszyński Książę” zapowiedział, że w kolejnej walce zawalczy o pas kategorii półciężkiej w UFC. 

Moja następna walka będzie o pas UFC. To mam zagwarantowane. Nie muszę już toczyć żadnej innej walki – wyznał Błachowicz w programie prowadzonym przez Mateusza Borka na „Kanale Sportowym”.

Na razie trudno wskazać, kiedy dojdzie do starcia Polaka o najwyższe trofeum w amerykańskiej organizacji. Poza pandemią koronawirusa problem tkwi w tym, że UFC najpierw chce doprowadzić do starcia rewanżowego Jona Jonesa z Dominickiem Reyesem.

Co się odwlecze, to nie uciecze. W tej kwestii uspokaja nas menadżerka Błachowicza, Dorota Jurkowska. – Mamy zapewnienie od UFC, że Janek nie będzie musiał brać żadnej innej walki i on jest cały czas numerem 1 jeżeli chodzi o pretendenta do pasa.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.