Jan Błachowicz kontra Jon Jones na UFC 242? "Zróbmy to"
Polacy w UFC

Jan Błachowicz kontra Jon Jones na UFC 242? „Zróbmy to”

Jan Błachowicz na Twitterze zaapelował do Jona Jonesa o danie mu szansy zdobycia pasa w kategorii półciężkiej. Polak (nr 5 w rankingu UFC) 6 lipca pokonał przez efektowny nokaut Luke’a Rockholda na gali UFC 239 w Las Vegas i wykonał poważny krok w kierunku walki o tytuł. 

Jones na Twitterze zaproponował termin swojego kolejnego pojedynku na listopad tego roku w nowojorskiej Madison Square Garden, 2 lipca (UFC 244). Polak skorzystał z medialnego szumu wywołanego tym wpisem i skierował do mistrza następujące słowa: – Hej Jon Jones. Mój kalendarz mówi, że to bardzo dobra opcja. Zróbmy to. Jesteś na to gotowy?

„Bones” w ostatniej walce, również 6 lipca na UFC 239, zwyciężył po niejednogłośnej decyzji sędziów Thiago Santosa. Z kolei „Cieszyński Książę” wygrał 5 z ostatnich 6 walk dla światowego giganta.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk pokona Weili Zhang?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.