Jan Błachowicz - Jon Jones o pas UFC! Wszystko na to wskazuje
Polacy w UFC

Jan Błachowicz – Jon Jones o pas UFC! Wszystko na to wskazuje

Sparingpartner Dominicka Reyesa i zawodnik UFC, Sam Alvey, twierdzi, że to Jan Błachowicz będzie kolejnym rywalem Jona Jonesa w starciu o tytuł w kategorii półciężkiej. Amerykanin twierdzi, że na walkę z „Cieszyńskim Księciem” naciska sam „Bones”. 

W rozmowie z portalem „BJ Penn” Alvey powiedział: – Nie sądzę, żeby dostał rewanż. Jon chce Błachowicza. Myślę, że zobaczymy, jak Błachowicz dostanie Jonesa, i zobaczymy, jak Reyes walczy z Coreyem Andersonem. Anderson nie chce walczyć z Domem, ale nie ma wyboru – powiedział Alvey do „BJ Penn”.

Jednocześnie kolega Reyesa twierdzi, że jego kolejnym rywalem będzie ostatni rywal Błachowicza – Corey Anderson, a pojedynek ten będzie nieoficjalnym eliminatorem do walki mistrzowskiej.  –  Jeśli i kiedy pokona Coreya, Dom dostanie rewanż. Chociaż myślę, że Dom wygrał walkę i zasługuje na natychmiastową rewanż, jednak wszystkie znaki wskazują, że tak się nie stanie – dodał Alvey.

Czy Jan Błachowicz dostanie walkę o pas UFC?

Zobacz wyniki

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.