Gala BABILON MMA 38 już już 22 września w CHEŁMIE ! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Gala BABILON MMA 38 już już 22 września w CHEŁMIE !

Lubelska ziemia w ostatnim czasie obfituje w gale sportów walki. Tym razem do Chełma zawita Grupa Babilon MMA, która jest międzynarodową federacją sportową integrującą sportowców na najwyższym poziomie.

W karcie walk będziemy mogli obejrzeć dobrze znanego polskiej scenie kickboxingu, pochodzącego z Lublina Łukasza Bartnika. „Kudłaty” ostatni swój pojedynek stoczył 10 marca na gali Madness Cage Fighting 8, w formule K-1 w małych rękawicach, nokautując rywala już w pierwszej odsłonie.
Zawodnik Beltor Team na co dzień trenuję i przygotowuje się w Lublinie, korzystając z możliwości wymiany doświadczeń z takimi zawodnikami jak Soczyński, Oleksiejczyk czy Borowiec.
Jego przeciwnikiem będzie Paweł Mularczyk, który wygrał swój pojedynek na tej samej gali z Tomaszem Iwaniakiem, notując już trzecie zwycięstwo z rzędu.

W pojedynku MMA rękawice skrzyżują pochodzący z Chełma Kamil Mękal (0-2-0) z Szymonem Hermannem (1-0-0). Dla chełmskiego zawodnika będzie to kolejne wyzwanie, a także okazja do odbudowania swojego profesjonalnego rekordu. W swoim zawodniczym CV Mękal ma także walkę na gołe pięści dla federacji WOTORE, w której zmierzył się z popularnym Łukaszem Parobcem. To starcie śmiało, można określić mianem gatunku walki 50 na 50.

22 września w hali Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji będziemy świadkami wielkiego sportowego widowiska. W walce wieczoru talent polskiego MMA Tymoteusz „Miodożer” Łopaczyk zmierzy się z Markiem „Grizzly” Jakimowiczem o mistrzowski pas w wadze półśredniej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Babilon MMA (@babilonmma)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Babilon MMA (@babilonmma)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.