Damian Zuba zawalczy na Babilon MMA 17 w Radomiu
Beltor News

Damian Zuba zawalczy na Babilon MMA 17 w Radomiu

Reprezentant Team Beltor, Damian Zuba, będzie jednym z bohaterów gali Bablion MMA 17, która 30 października odbędzie się w Radomiu. 

Utytułowany zapaśnik wejdzie do klatki organizacji Tomasza Babilońskiego już po raz trzeci. Poprzednio pokonał Kacpra Kozikowskiego, a w debiucie przegrał z Adrianem Gralakiem. Przed własną publicznością Damian stoczy piątą walkę na zawodowstwie.

Zuba do pojedynku na Babilon MMA 17 wejdzie podbudowany zwycięstwem nad Witalijem Dżusem na gali Thunderstrike Fight League 21.

Damian Zuba to utytułowany zapaśnik, multimedalista mistrzostw Polski i Pucharu Polski we wszystkich grupach wiekowych, uczestnik mistrzostw Europy i świata. Piąty zawodnik wśród seniorów na Starym Kontynencie. Mieszane sztuki walki trenuje w Radomskim Klubie Taekwon-do po okiem doświadczonego  Giermana Anfinogenowa.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.