Cezary Kęsik zawalczy na świątecznej gali TFL 19 w Lublinie!
Polskie MMA

Cezary Kęsik zawalczy na świątecznej gali TFL 19 w Lublinie!

„Polski Czołg” po spektakularnym zwycięstwie na gali KSW 51 w Chorwacji z Aleksandarem Iliciem wraca ponownie do swojego domu. Już 21 grudnia w lubelskiej Hali Globus Cezary Kęsik stanie do kolejnej obrony międzynarodowego pasa mistrzowskiego organizacji TFL. Dla zawodnika klubu Cross Fight Radom, będzie to czwarta zawodowa walka w 2019 roku.

– Na początku roku obraliśmy z Czarkiem prosty plan. Wszystko albo nic! Jest kompletnym zawodnikiem gotowym do największych wyzwań w MMA. Ma doskonały klub i świetnego trenera Leszka Kulika, mądrych ludzi wokół siebie i cały profesjonalny sztab . Każda z tych osób jest częścią jego sukcesu a on zdaje sobie z tego doskonale sprawę. Czas Cezarego dopiero nadejdzie – komentuje promotor zawodnika , organizator TFL Jacek Sarna.


Jestem zdeterminowany do osiągnięcia celu. Jak każdy miałem swoje chwilę zwątpienia, gorsze i lepsze dni. Na szczęście trafiłem na ludzi, którzy w odpowiedni sposób pomogli mi na sportowej drodze. Dziękuję trenerowi, managerowi, sparingpartnerom, sponsorom, dietetykom, fizjoterapeutom, i najlepszym na świecie kibicom. To dzięki Wam i dla Was robię to co kocham! Bronimy pas i zdobywamy kolejny zawsze razem. To będą niezwykłe święta. Do zobaczenia 21 grudnia w Lublinie – mówi niepokonany Cezary Kęsik

inf. prasowa

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.