Cezary Kęsik w obronie tytułu mistrzowskiego na TFL 20!
Polskie MMA

Cezary Kęsik w obronie tytułu mistrzowskiego na TFL 20!

Niepokonany mistrz organizacji TFL – Thunderstrike Fight League w kategorii średniej – Cezary „POLSKI CZOŁG” Kęsik, (11-0), już 7 marca w Radomiu stoczy dwunasty zawodowy bój w karierze. Tym samym zawodnik klubu Cross Fight Radom rozpocznie 2020 w rodzinnej organizacji.

Ubiegły rok podopiecznego trenera Leszek Kulik był najlepszy w karierze. Fighter urodzony w Chrząchowie czterokrotnie wchodził do klatki. „POLSKI CZOŁG” dwukrotnie zwyciężał w największej europejskiej organizacji KSW, najpierw z Jakubem Kamieniarzem, a następnie z Aleksandarem Iliciem.

Lider TFL ponadto został uhonorowany Heraklesem za „ODKRYCIE ROKU 2019” w Polskim MMA. – Rozpoczynamy 2020 dokładnie tak samo jak rok temu. Podczas gali w Radomiu Czarek wywalczył sobie kontrakt z KSW, stoczył 4 doskonałe i efektowne pojedynki. Nie zamierzamy się zatrzymywać. Mamy jasno sprecyzowany cel. – mówi promotor JS Promotion, organizator TFL Jacek Sarna.

– Idę po swoje i stawiam wszystko na jedną kartę. Zapraszam do Radomia moich najwierniejszych i najlepszych na świecie kibiców! Z Wami na sam szczyt, po mistrzostwo! Widzimy się w Radomiu  – zapowiada Cezary Kęsik.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.