BRAVE MMA 54 już 25 września w Koninie. W akcji Ewelina Woźniak
Polskie MMA

BRAVE MMA 54 już 25 września w Koninie. W akcji Ewelina Woźniak

25 września Polska dołączy do listy 24 państw, które będą gospodarzem imprezy BRAVE®️ Combat Federation. Konińska gala pełna ekscytujących walk zwróci uwagę fanów MMA z całego świata.

O BRAVE CF 54

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie starcie o Mistrzostwo Świata Wagi Lekkiej. Naprzeciw siebie staną Amin Ayoub i Ahmedem Amirem. Amin chce zostać pierwszym w historii posiadaczem tytułu z wagą 155 funtów, który będzie bronił złotego pasa. Na jego drodze stanie arcytrudny rywal i weteran BRAVE CF Ahmed „Rzeźnik” Amir.

Światowy fenomen i jedna z największych gwiazd europejskiego MMA, Muhammad Mokaev zmierzy się z największym przeciwnikiem w swojej młodej karierze zawodowej. Były amatorski fighter, numer jeden na świecie, zmierzy się z Blaine O’Driscoll w walce o tytuł w wadze 59 kg.

Podczas gali BRAVE CF 54 w Koninie pojawią się sportowcy z całego świata m. in. Francji, Rosji, Anglii, Irlandii, Polski, Mołdawii, Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Finlandii, Włoch, Szwecji i Ukrainy.

25 września w akcji zobaczymy reprezentantów Polski – Ewelinę Woźniak, Marcina Bandla oraz Wawrzyńca Bartnika. 

Kilka informacji o BRAVE CF

BRAVE CF to międzynarodowa federacja mieszanych sztuk walki, która wywodzi się z Królestwa Bahrajnu. Została założona w 2016 roku przez Szejka Khalida Bin Hamada Al Khalifa, którego wizją jest zrewolucjonizowanie sportu poprzez promowanie rozwoju MMA na całym świecie i zapewnienie zawodnikom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności na globalnej platformie.

23 września 2021 roku BRAVE CF świętuje swoje pięciolecie. Zasięg federacji jest globalny oraz stwarza jedyną i niepowtarzalną promocję mieszanych sztuk walki, ponieważ swoją działalnością obejmuje 24 państwa na 5 kontynentach. Dotychczas BRAVE CF zorganizowała 54 wydarzenia.

informacja prasowa

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ANKIETA

Czy w 2021 roku chciałbyś zobaczyć walkę Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.