Bartosz Leśko: Liczę mocno na FEN 25, bo gala jest 100 km od mojego miasta
Beltor News

Bartosz Leśko: Liczę mocno na FEN 25, bo gala jest 100 km od mojego miasta

Zawodnik Team Beltor, Bartosz Leśko (8-1-2) nie ukrywa, że mocno liczy na walkę na gali FEN 25 w Ostródzie, 15 czerwca. Gdynianin ostatni pojedynek dla Fight Exclusive Night stoczył w marcu i zremisował w rewanżowym starciu z Marcinem Naruszczką. 

W rozmowie z WP SportoweFakty Leśko powiedział m.in.: – Jeszcze przed walką rewanżową z Naruszczką były pewne uzgodnienia, że w Ostródzie zawalczę, ale jak do tej pory jest cisza w tym temacie, czym jestem zaskoczony. W sezonie, wraz z dziewczyną, prowadzimy własny biznes, więc, gdybym wiedział, że nie walczę w Ostródzie, to zająłbym się interesami.

Dodatkowo 23-latek opowiedział o treningach w klubie Mighty Bulls Gdynia pod okiem trenera Jakubowskiego. – Właściwie zawsze wiedziałem, że jeśli chce coś poważnego osiągnąć w MMA, to prędzej czy później trafię do trenera Grzegorza Jakubowskiego. Wiedziałem, że to najlepsza opcja. Super sparingpartnerzy i przygotowania. Szkoda, że Mad Dogs w pewnym momencie się rozpadło. Dopóki klub istniał, to z sympatii do trenera Bartosza Chyrka byłem jego reprezentantem. Z kolei trener Jakubowski to pełen profesjonalista. Oddaje całego siebie w prowadzenie klubu, ma milion zeszytów, rozpisanego każdego zawodnika. Czuję, że z treningu na trening się rozwijam. Myślę, że jest to widoczne w walkach – dodał.

Pełny wywiad można przeczytać pod tym linkiem

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.