Bartosz Fabiński w walce wieczoru Cage Warriors! Gala już w piątek
Polskie MMA

Bartosz Fabiński w walce wieczoru Cage Warriors! Gala już w piątek

W związku z dużym zamieszaniem i odwołaniem gal UFC z powodu pandemii koronawirusa, uratowano walkę Bartosza Fabińskiego. Polak ostatecznie zmierzy się z Darrenem Stewartem w walce wieczoru gali Cage Warriors 113 w Manchesterze. 

Pierwotnie „Rzeźnik” miał zmierzyć się z Shavkhatem Rakhmanovem na gali UFC w Londynie, ale event ten został odwołany. W ramach współpracy Cage Warriors z UFC Polak otrzymał szansę walki dla brytyjskiej organizacji, ale zmianie uległ jego rywal i będzie nim Darren Stewart. „The Dentist” walczy dla UFC od 2016 roku i wygrał dwie ostatnie walki dla amerykańskiego giganta.

Jak na razie nie wiadomo, czy gala z Manchesteru będzie transmitowana w Polsce. Wydarzenia Cage Warriors pokazywała do tej pory stacja Eleven Sports.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.