Adam Pałasz zawalczy na ACA 109. Znamy rywala Polaka
Polskie MMA

Adam Pałasz zawalczy na ACA 109. Znamy rywala Polaka

Adam Pałasz to nowy nabytek organizacji ACA. O podpisanym kontrakcie poinformował podczas konferencji prasowej Baysangur Edelbiev. Pałasz do klatki ACA po raz pierwszy wejdzie już 20 sierpnia. Jego rywalem będzie Dmitry Poberezhets.

O kolejnym zawodniku z Polski zakontraktowanym przez ACA, poinformował podczas konferencji prasowej przedstawiciel organizacji. -Cieszę się, że udało się nam zakontraktować Adama, bo to solidny zawodnik wagi ciężkiej – mówił Baysangur Edelbiev. Adam Pałasz (4-0) w swojej zawodowej karierze nie odnotował dotąd żadnej porażki. Przeciwnikiem Polaka będzie bardzo doświadczony Ukrainiec, Dmitry Poberezhets (24-5).

Na dwa tygodnie przed galą ACA 109, która już 20 sierpnia odbędzie się w Łodzi, zawodnicy i przedstawiciele organizacji spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej zorganizowanej w Champions Sports Bar w Warszawie. Na pytania dziennikarzy odpowiadali Daniel Omielańczuk, Karol Celiński, Kamil Oniszczuk, Łukasz Kopera i Adam Pałasz. Nie zabrakło też bohaterów walki wieczoru. Piotr Strus i Rafał Haratyk wymienili życzenia „zdrowia” z okazji zbliżających się urodzin obu zawodników i obiecali fanom sportową rywalizację na najwyższym poziomie.

Gala ACA 109 odbędzie się już 20 sierpnia w Łodzi. Podczas gali zobaczymy 10 emocjonujących pojedynków w formule MMA z udziałem 7 zawodników z Polski, w tym polsko-polską walkę wieczoru. Transmisję gali ACA 109 będzie można obejrzeć w usłudze pay-per-view za 25 zł. Sprzedaż rusza już w poniedziałek, 10 sierpnia.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Izu Ugonoh z sukcesami będzie rywalizował w KSW?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.