Marcin Łazarz przed FEN 32: Zawsze celowałem w jak najmocniejszych rywali
Beltor News

Marcin Łazarz przed FEN 32: Zawsze celowałem w jak najmocniejszych rywali

20 lutego, na gali FEN 32: Lotos Fight Night, dojdzie do rewanżowego pojedynku Marcina Łazarza z Wojciechem Januszem. Zwycięzca otrzyma szansę walki o pas FEN w kategorii półciężkiej.

Jeździłem troszkę po świecie. Jestem takim produktem bardziej międzynarodowym niż polskim. Byłem w Chinach, dwa razy w Rosji, w Rzymie i rodzinnym Białogardzie. Zawsze celowałem w jak najmocniejszych rywali. Często miałem tych rywali na poziomie UFC, albo przed UFC, także to bardzo mocne doświadczenie – powiedział Marcin Łazarz w programie „Koloseum” na antenie Polsatu Sport.

Reprezentant Team Beltor 20 lutego stoczy drugi pojedynek dla Fight Esclusive Night. W debiucie „Bane” zmierzył się z Adamem Kowalskim o mistrzowski tytuł, ale walka została przerwana po przypadkowym faulu ze strony Łazarza w 3. rundzie.

– Ja jestem przekonany, że Wojtek jest zupełnie innym zawodnikiem dzisiaj. To, że toczyliśmy walkę, to było dosyć dawno, ponad cztery lata temu. To jest teraz inny zawodnik, inny przeciwnik. Ja też wiem, że jestem inny, więc mam nadzieję, że ta walka pokaże inne oblicze – dodał były mistrz BAMMA.

Transmisja z FEN 32 w systemie PPV na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv. Sponsorem tytularnym gali jest Grupa LOTOS, natomiast Sponsorem jest ENERGA Grupa Orlen.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.