Znamy datę powrotu do walk Conora McGregora!
Światowe MMA

Znamy datę powrotu do walk Conora McGregora!

18 stycznia w Las Vegas do walk powróci Conor McGregor. Gwiazda MMA zdradziła termin kolejnego pojedynku podczas konferencji w Moskwie.

Do stolicy Rosji „Notorious” został zaproszony przez jednego ze swoich sponsorów. 31-latek nie zdradził jednak nazwiska rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć w T-Mobile Arena.

Conor McGregor ostatnią walkę w MMA stoczył 6 października 2018 roku. Na UFC 229 Irlandczyk musiał uznać wyższość Chabiba Nurmagomiedowa (poddanie w 4. rundzie). Dagestańczyk obronił wówczas mistrzowski pas amerykańskiej organizacji w wadze lekkiej.

Były, podwójny czempion UFC w rozmowie z rosyjskimi dziennikarzami nie ukrywał, że zależy mu na rewanżu z Dagestańczykiem. Według niego do drugiej walki powinno dojść właśnie w Moskwie.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk pokona Weili Zhang?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.