Team Joanna vs Team Claudia - zapowiedź TUF 23 : MMA News
Światowe MMA

Team Joanna vs Team Claudia – zapowiedź 23. sezonu TUF (wideo)

Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni wagi słomkowej UFC i Claudia Gadelha są trenerkami w 23. sezonie znanego show – The Ultimate Fighter. Emocje pomiędzy Polką a Brazylijką są tak duże, że fani wyczekują emisji pierwszego odcinka. Poniżej prezentujemy zapowiedź najnowszego sezonu, historycznego dla polskiego MMA.

Finałowa gala TUF 23 odbędzie się 8 lipca w Las Vegas. Wówczas w walce wieczoru dojdzie również do rewanżu pomiędzy Jedrzejczyk a Gadelhą. W ich pierwszej walce, w grudniu 2014 roku na gali UFC on Fox 13, niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężyła Polka.

W poprzedniej edycji The Ultimate Fighter udział wziął Marcin Wrzosek. Bydgoszczanin doszedł w 2015 roku do półfinału programu i stoczył jedną walkę w UFC. Obecnie „Polish Zombie” jest zawodnikiem federacji KSW.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.