Mamed Chalidow stanie w narożniku Shlemenki : MMA News
Wszystkie

Mamed Chalidow w narożniku Shlemenki na M-1 Challenge 64

Mamed Chalidow (nr 1 rankingu wagi średniej SSW) stanie w narożniku Alexandra Shlemenki w starciu przeciwko Vyacheslavowi Vasilevskyemu. Gwiazda KSW to przyjaciel oraz sparingpartner byłego mistrza wagi średniej organizacji Bellator. Gala już 19 lutego odbędzie się w Moskwie.

Walka Vasilevskyego ze Shlemenką to pófinał Grad Prix wagi średniej M-1 Global. W drugiej parze dobrze znany z występów w KSW, Maiquel Falcao zmierzy się z obecnym mistrzem dywizji do 84 kg – Ramazanem Emeevem. W Rosji turniej z udziałem czwórki zawodników wzbudza duże zainteresowanie.

Zawsze wspieram Alexandra, zawsze mu kibicuje, a teraz pojawiła się możliwość wspomóc go osobiście. Zrobię to z miłą chęcią. To będzie interesujący pojedynek, nikt nie wie, jak on się potoczy, ale Alexander powinien to wygrać. Z kolei Vasilevsky to również bardzo mocny zawodnik, walka będzie trzymać w napięciu – powiedział Mamed Chalidow dla portalu mixfight.ru.

Chalidow 28 listopada zdobył pas KSW w wadze średniej, pokonując na gali KSW 33 w Krakowie Michała Materlę. W maju Czeczen ma zmierzyć się na gali w Ergo Arenie z Azizem Karaoglu, który jest niepokonany w szeregach polskiej federacji od trzech walk.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.