Conor McGregor powraca do karty walk UFC 200! : MMA News
Wszystkie

Conor McGregor powraca do karty walk UFC 200!

To nie koniec zawirowań wokół Conora McGregora i jego występu na gali UFC 200, 9 lipca w Las Vegas. Irlandczyk poinformował za pośrednictwem Twittera, że powraca do karty walk jubileuszowego wydarzenia w Las Vegas. Sytuacja zmieniła się więc jak w kalejdoskopie, gdyż tydzień temu „Notorious” ogłosił zakończenie kariery. 

Wydaje się wiec, że rewanżowe Irlandczyka z Natem Diazem będzie nadal utrzymane jako walka wieczoru UFC 200. Mistrz wagi piórkowej 5 marca sensacyjnie przegrał z młodszym z braci Diaz przed duszenie w 2. rundzie.

Podczas lipcowej gali w Las Vegas zawalczą największe gwiazdy amerykańskiej organizacji. Johny Hendricks zmierzy się z Kevinem Gastelumem, Gegard Mousasi z Derekiem Brunsonem, Cain Velasquez z Travisem Brownem oraz Miesha Tate z Amandą Nunes.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.